Bilim ve Teknik yuvası.

 

Günümüzün ve Yarının Işıldayan Uğraşı: Java ile Mobil Uygulamaları Geliştirme

Akıllı telefon, saat, tablet gibi araç-gereçlerin gelişimi “mobil uygulamalar” adında yeni bir yazılım konusu oluşturmuştur. Alışıldık masaüstü yazılım geliştirme adımlarından çeşitli olan aşamalar
kapsaya mobil aplikasyonlar için en büyük sorun, sahasında uzman mobil devoloper yokluğudur.

Java ile Akıllı Telefon Yazılımları Geliştirme

Bilginin yükselerek küreselleştiği bir dönemde yaşıyoruz. süratle taşınabilen ve mobil hale gelebilen veriler aynı zamanda farklı türlerde karşımıza çıkmakta. Bir şirketin resmi internet sitesi durağan diyebileceğimiz datalarını paylaşabilirken akıllı telefon programları sayesinde kullanıcısını harekete geçirici, satın almayı teşvik edici bilgilerini mobil uygulamalar ile kullanıma sunuyor.
Mobil teknolojilerinin gündelik hayata süratle ve etkileyici bir şekilde girmesi ve günlük yaşamın bir unsuru haline gelmesi, bu alanın hızla gelişmesini de sağlıyor ve ilgiyi de sürekli kılıyor.
Mobil Uygulama Dünyası

Dönemimizin sürekli ilerleyen, değişken taşınabilir cihaz dünyasında akıllı telefonlar, tablet, akıllı saat ve birçok yeni teknoloji ile aplikasyon geliştirme konusunda becerikli yazılımcı ihtiyacı da büyüyen sektör ile eş zamanlı olarak artmakta. Android ve IOS işletim sistemi kullanan teknolojilerin ve bunların kullanıcılarının sayısındaki artış oldukça yüksek.
Smart phone uygulamaları teknoloji çevrelerinde pek çok kuralın yeniden yazılmasına sebep oldu. Akıllı telefon ve tablet kullanımı hem günlük hayatta hem de iş yaşamında çok yüksek oranlara çıktı.
Gitgide artan Akıllı cihaz yazılımları dünyasında %81’lik pazar payı ile Android işletim sistemi en yüksek kullanım orana sahip.
Java ile Mobil Uygulama Geliştirme Eğitimleri
Smart phone yazılımları geliştirme profesyoneli olmak için iyi bir eğitim süreci almak gerekmekte. Bunun için programlama alanına ilgi duymak, mobil uygulamaları geliştirmek için hevesli olmak oldukça önemlidir.
Veri Akademi’nin düzenlemiş olduğu; Java Kursu zamanımızın ve geleceğin mesleği olan Telefon uygulamaları geliştiriciler yetiştirmektedir.
iPhone uygulama geliştirme Eğitimleri amacı, değişime ayak uydurmak isteyen ve mobil uygulamalar geliştirmek isteyen kişilerin uzman mobil yazılımcı olarak sektöre kazandırmaktır.
Siz de IOS, Android, Windows ve diğer uygulamaları geliştirmek, çağımızın en önemli mesleklerinden birini icra etmek istiyorsanız Linkten ile iletişime geçebilir ve özgün eğitimler ile kısa sürede hayalinizdeki mesleğe sahip olabilirsiniz.

Kaygisizmurat
 
Mesajlar: 18
Kayıt: 28.01.2016
05 Haz 2016, 18:13 Başa Dön


Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 19 misafir