TeknikForum.com Reklamları

Sponsorluk ve Reklamlar Hakkında

TeknikForum Nedir?

Teknikforum.com İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Öğrenci Forum sitesidir. Bu site öğrencilerin durak noktası olan ve öğrencilerin dersler, öğretim üyeleri ve bölümler hakkında bilgi alıp verebildiği, güncel konular hakkında yazıştıkları, etkinliklerden haberdar oldukları, her kayıt gününde İTÜ'lü öğrenciler tarafından mutlaka ziyaret edilen ve günden güne popülerleşen bir sitedir. Amacımız öğrenciler arasındaki bilgi alışverişini en üst düzeyde tutmaktır. Böylece hem mezunlarımız kendilerini İTÜ'den uzak hissetmez hem de mevcut öğrencilerin mezunların bilgilerinden yararlanabilir.

TeknikForum İstatistikleri

Sitemize 15 Haziran 2010 itibariyle 47977 kayıtlı kullanıcı bulunmaktadır. Online kullanıcılar günde ortalama 30.000 - 45.000 sayfa ziyaret etmektedir. Aylık sayfa ziyaret sayımız Google.com istatistiklerine göre 1 milyon 194 bin civarındadır. Kullanıcılar odrtalama site üzerinde 8 dakkika gezinmektedirler. Forumlarımıza günde ortalama 693 mesaj bırakılmaktadır. Bu istatistikler forumun açıldığı 23.04.2004 tarihinden itibaren hesaplanmış rakamlardır.

Neden TeknikForum?

Vereceğiniz reklamlar sayesinde , sitemiz üzerinden İTÜ öğrencilerine ve akademisyenlerine ulaşıp, ürünleriniz reklamını kolayca yapabilir; bu sayede müşterinize yenilerini ekleyebilirsiniz. Geniş bir kullanıcı portföyüne sahip sitemize reklam vermek sizin de kullanıcı skalanızı genişletecektir.
Reklamlarınız için reklam@teknikforum.com adresinden bizimle iletişime geçebilir ve tekliflerinizi yönetimimize sunabilirsiniz.