Öğretim görevlilerini yorumlayın

Öğretim üyesini değerlendirin.

AA
83
39%
BA
30
14%
BB
25
12%
CB
12
6%
CC
16
8%
DC
6
3%
DD
5
2%
F
36
17%

Toplam oy : 213

Not dagilimlarini inceleyin

Alt menüden bir dönem seçin

Yusuf Hoca teknik resim'i en iyi anlatan hocadır bence.Diğer hocalardan da tabii ki çok şey öğreniliyor fakat çaba sarf etmek gerekir,uykusuzsanız kendinizi kahveye boğmanız falan gerekir.
Yusuf Hoca'da ise öğrenciyle çok iyi bir iletişim vardır.Böyle konuyu anlatır ve çok iyi de anlarsınız.Sanki zor bir şey anlatmıyormuş gibi gelir.Belki de bizim dönem ilk vizelerin yüksek gelmesi bu yüzdendi.Diğer hocalara geçince herkes dersten gitmelere falan başlamıştı.Vizeler de düşmeye başlamıştı.Pek heves de kalmamıştı bizde.
Her neyse Yusuf Hoca çok iyi,çok kral hocadır :D

apuscan

26 Haz 2011, 07:10 Başa Dön

yusuf hoca kraldır ya... finalin ortasında gelip nasıl da oturtuk gibisinden şeyler de söylemiş olsa bile bunu söyleyebilirim. makinadaki kral hocalardandır yusuf hoca.

don_cemil

26 Haz 2011, 17:41 Başa Dön

makina mühendisi değilim bir teknik resim dersi aldım ama yusuf hoca teknik resim alınabilecek en kral hocadır, abartmazsam hocanın ders anlatımı çok iyi çok net anlarsınız, kendiside bunun farkındadır ve alçakgönülüdür. Diğer arkadaşlarımın hocalar hakkındaki fikirlerimizden bildiğim kadarıyla çoğu diğer hoca derste öğretici değil sıkar yusuf hoca tam tersi bir şekilde öğrenciyi hiç sıkmaz ve sevecen birisidir. Haa ben her derse gelip, her ders hocanın çizdirdiği şeyleri yapmam diyorsanız zaten almayın yusuf hocadan. Benim yeteneğim çok iyi değildi dc ile geçtiğime sevindiğim bir derstir vizelerim ve finallerim çok yüksek değildi ama dersi düzenli olarak takip ettim, ödevleri ve ders sonu çizimleri verdim
tek olumsuz eleştirim notunun çok adaletli olduğunu düşünmüyorum diğer hocalar için kötü veya olumsuz eleştiriler var ama not dağılımları yüksek ben dc ile geçtim ve aldığım dönemde 1 kişiye AA vermişti, vizeleri iyi çizimi iyi olan bir arkadaşım cc ile geçti. sonuçta teknik resim zor bir ders gelebilir ama notum yüksek olsun diyorsanız iyi hocanın iyi not kriteride yüksek bunuda unutmayın

Cuck0o

20 Eyl 2011, 02:44 Başa Dön

res105'i mutlaka yusuf hocadan almaya çalışın derim. kral hoca.

burayk

29 Ara 2016, 18:14 Başa Dön

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir