Teknik konuda yardım alabileceğiniz kürsü

ben vista kullanıyorum (laptop)..aletı aldıgımdan berıdır yasadıgım bazen benı çileden cıkaran bı imleç sorunu var

hanı yazı yazarken ekrenda tıtreyen bı ımleç vardır ya.. işte o, herzaman, son gırecegınız harfı yazının en sagında bekler...
ama benım bılgısayarda o imleç hıc de nadır olmayan sureklılıkte, geride yazılmış olan kelımelerın arasına gırırıyor bazen yukardakı satıra cıkıp zaten yazılmıs olan herhangı bır kelımenın ortasından devam etmek felan istiyor..
kı bu sorun istisnasız her programda karsıma cıkıyor..wordde msnde wordpad de notepadde forumlarda.....
arkadasımın bırındede aynı sorun vardı ,format atmasına rağmen duzelmedı..

bu sorunu nasıl çözebilirizzzz??????????
sımdıden cok tesekkurlerr
Kullanıcı avatarı
el-viento

Bölüm: FIZ
29 Şub 2008, 16:15 Başa Dön

sen touchpad midir nedir onu sürekli açık mı tutuyorsunuz yazı yazarken ona elin değip başka satıra geçiyor olmasın touchpad kapalıyken de bu sorun oluyor mu :rol
Kullanıcı avatarı
coldsure

Bölüm: ELK
29 Şub 2008, 16:20 Başa Dön

dostum tesekkurler ..touch padı kaldırınca duzeldı...demek kı yazarken elım çarpıyomuş...
Kullanıcı avatarı
el-viento

Bölüm: FIZ
29 Şub 2008, 19:39 Başa Dön

touch padı nasıl kaldırıyoruz :oop :oop
Kullanıcı avatarı
PebbleFlintstone

Bölüm: INS
29 Şub 2008, 19:43 Başa Dön

aysen_cm yazdı:touch padı nasıl kaldırıyoruz :oop :oop
ufak bi programı vardır onun hatta saatin yanında böle simgesi bile vardır (her markada deişir tabi) onu program ekle/kaldır dan kaldırırsan sorun hallolur bence...

ayırca çok hassas bu touchpadler ya değil dokunmak böle elini üstünden geçirince bile sapıtıveriyo bazen :)
Kullanıcı avatarı
diabólico

29 Şub 2008, 19:46 Başa Dön

saatin yanında filan bu tarz bi simge yok ayrıca ekle/kaldırda da touch pad i anımsatan bi program yok acer kullanıyorum başka bi fikrin var mı??
Kullanıcı avatarı
PebbleFlintstone

Bölüm: INS
29 Şub 2008, 19:58 Başa Dön

bilgisayarıma sağ tıkla, yönete bas, solda aygıt yöneticisini seç, sağ taraftaki ağaçta Fare'yle ilgili olan menünün altından touch pad'e sağ tıklayıp kaldır, devre dışı bırak ya da herhangi benzeri seçeneği seç...
Kullanıcı avatarı
zımbırtı

29 Şub 2008, 22:07 Başa Dön

coldsure yazdı:sen touchpad midir nedir onu sürekli açık mı tutuyorsunuz yazı yazarken ona elin değip başka satıra geçiyor olmasın touchpad kapalıyken de bu sorun oluyor mu :rol
yalnız cümlemi yeni farkettim :lol
Kullanıcı avatarı
coldsure

Bölüm: ELK
29 Şub 2008, 23:09 Başa Dön

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir