İTÜ ile alakası olmayan, kurallara uygun anketler ve başlıklar için.

Biri beni durdursun :(

https://www.youtube.com/watch?v=aS8EtM_vrpU&nohtml5

Olum Deniz Seki'ye çok yazık oldu ya asdrfhtasd
Kullanıcı avatarı
Mr Shred

06 Nis 2016, 18:21 Başa Dön

Durmak istiyorsan eğer, ben bu gibi durumlarda şunu dinliyorum.
https://youtu.be/BI8N2569jSg?t=8m40s

Hepsi de dinlenir, ama o parça özellikle bir hoş. "Nereye gittiğini sanıyorsun lan sen" diyor sanki birisi karşıma geçip. Öyle bir hissiyat.
Kullanıcı avatarı
Captain Kirk

10 Nis 2016, 13:06 Başa Dön

günlük eskiden sana sayfalar dayanmazdı;
eskimişsin ama hala buradasın neyseki..
Kullanıcı avatarı
rakshas

25 Nis 2016, 00:27 Başa Dön

Sorsan onayı amcamın kızının dayısının oğlunun damadının yengesi verdi.
Hiç işte
Kullanıcı avatarı
noldo

Bölüm: EUT
06 Haz 2016, 17:17 Başa Dön

Sevgili gümlük,

Kurumuş kalmışsın, yalnızlar rıhtımı olmuşsun. Nostaljin yetmezmiş gibi tam bir depresyon durağı gibi oldun şimdi. Birileri çıkar da tanıdık çıkmaz herhalde diye beklerken, tanıdık olmayanlar bile pek uğramıyormuş buralara demek. Benim gibi kısacık uğrayıp da bunu gören eski dostlara da selam olsun.
Kullanıcı avatarı
bibis

22 Tem 2016, 19:14 Başa Dön

maaşlarla ilgili başlığı herhalde Dan Ariely görse bir çoğundaki abartmayı deney yapmadan bile farkederdi :hmm

bok var idi geldim ve şimdi de gidiyorum :hmm
Kullanıcı avatarı
seraphim

Bölüm: TEK
15 Ağu 2016, 22:48 Başa Dön

Karanlık.
Kullanıcı avatarı
Mr Shred

24 Ağu 2016, 01:33 Başa Dön

Önümdeki kitabın sayfa sayısını görünce eski günler geldi aklıma tey tey.Bir yerinden başlamak lazım
Kullanıcı avatarı
klan

02 Oca 2017, 16:42 Başa Dön

Konuşarak anlaşmak abartılmış bir ideal.
Kullanıcı avatarı
RaD

Bölüm: ELK
11 Oca 2017, 15:57 Başa Dön

Şimdi herkesten özür diliyorum öncelikle, yani farkındayım burası aşk acısı çekenlerin, ölümcül dozlarda yalnızlığı damardan vuranların mekanı ve "ah o eski günler" şeklinde yad eden söylemlerle esasında hayatın boktan devam ettiğini dolaylı olarak vurgulamak isteyen bir konseptin ana üssü pozisyonunda şu anda. Birazdan okuyacaklarınız bu duruma biraz zıt gitmekte, aykırı olma niyetiyle yazılmış bir yazı değildir kesinlikle, benim kendimi bir nevi ifade ediş şeklimdir, kabul ediyorum belki çok niş değildir, nickimle müstesna bir rad pozisyon olarak algılanabilir, tercihimdir. Şu videoyu izlerken hissettiğiniz duygulara benzer bir duyguseli içinde bu yazıyı okursanız ziyadesiyle memnun kalacağımı belirtmek istiyorum;
https://www.youtube.com/watch?v=vRpMCgu0MZk

Beni bilen bilir, basur, peri-anal fistül, kıl dönmesi hepsi var bünyemde. Evet beni bilen böyle bilir, götümle ilgili ne kadar problem varsa hepsini bilir, her fırsatta götümü anlatmaya bayılıyorum çünkü, neden bilmiyorum, hayır eşcinsel yahut biseksüel değilim, heteroseksüel bir erkeğim. Bir ortamda gerçekten yeri gelmemiş bir pozisyonda bile bir anda götümü anlatmaya başlarım, mesela geçen gün bir toplantı esnasında müdüre bu durum tıpkı benim götüme benziyor müdürüm, atsan atamıyorsun, satsan niye satasın, göt satılır mı? İbne miyiz biz? dedim. Adam güldü, mecburiyetten atılmış bir hıh yaptı, şok olmuştu çünkü. Yahut arkadaş ortamında yemek yiyoruz bir anda ayağa kalkıp götüm acıyor arkadaşlar bana bir 15 dakika müsade verin der ve problemlerimi anlatmaya başlarım. Git tuvalete işini hallet değil mi? Neden götünü olaya dahil ediyorsun? Hayır, yaparım bunu. Yüksek bir sesten davudi bir şekilde "GÖTÜÜÜÜÜĞM ACIYOR" der ve girizgahın ardından ayrıntıları paylaşırım. Yadırgayabilirsiniz, umurum mu? Değil, böyle bir insanım zira.

Gel gelelim, nasıl bir işkence yaşadığımı hayal edin ki, kıl dönmesi biter, peri-anal fistül başlar, o biter basur başlar, o biter tekrar kıl dönmesine geri döneriz, fakat benim belden aşağısıyla ilgili problemim asla bitmez. Bu yazıda sizi ayrıntılara boğup basur ve kıl dönmesinin nasıl bir illet olduğundan, universite yıllarında özellikle sınavlarda o tahta, sert ve illet sandalyelere otururken götümün başımın nasıl oynadığından bahsetmeyeceğim. Bunun yerine peri-anal fistülün hayatımı nasıl mahvettiğinden bahsetmek istiyorum.

Bu lanet hastalığın oluşması için öncelikle bağırsaklarınızda bir problem olması gerekiyor. Bağırsakta oluşan fazla gaz bağırsağın içinde salgılanan, bokun kayganlaşması için çalışan bezleri sıkıştırıyor, böylece bu bezler kayganlaştırıcı sıvıyı bağırsağa vermek yerine yanlış bir lokalden salgılıyorlar ve bildiğiniz kelimenin tam anlamıyla bu sıvı götünüzü içten içe delip toto dediğimiz o narin oluşuma kadar bir oyuk açıyor. Buradan sonra da irin şeklinde totoda bir ufak delikten patlama gerçekleşiyor. Bu hastalıktan kurtulmanın iki yolu var, birincisi ameliyat ki kesin bir çare değil, ikincisi gelişine osurmak, fütursuzca, bekletmeden, olduğu gibi geldiği gibi osurmak. Böylece gazı çıkarıyorsunuz ve bez üzerinde bir baskı oluşmadığı için kayganlaştırıcı aparatlarımız bağırsağa düzgünce salgılanmış oluyor. Buraya kadar kabul edilebilir bir problem ancak bazı dönemlerde gaz çıkarmak istemeseniz bile çıkarma durumuyla karşı karşıyasınız çünkü bağırsakta öyle bir gaz birikiyor ki tutamıyorsunuz. İşin vahim tarafı sürekli sıçacakmışsınız gibi hissettiğiniz için gerçekten ne zaman osurasınız geldi hangisi yalancı bilmiyorsunuz. Dolayısıyla osuracağınız andan birkaç saniye önce yumurtanın kapıya dayandığını fark ediyorsunuz. İşte bu yazıda bahsetmek istediğim meselenin ana çatısı da bu osurma problemiyle ilgili.

Sosyal hayatınızda bir eğlence mi arıyorsunuz? Kepekli yahut yağlı saçınız, sararmış dişleriniz sizi sosyal olarak kendinizi görmek istediğiniz tablodan başka bir noktaya mı eviriyor? Bir de bunu hayal edin ki, her ortamda her an osurabilme tehlikesi. Anal seks müptelası sorunlu kadınların yahut eşcinsellerin yıllar içinde yaşama ihtimali olan, göt bağlarının zayıflayıp çalışmaması durumunda gerçekleşen, kakayı tutamama probleminin bağları çalıştığı halde bunu yaşayan bir varyantı gibi hayal edin lütfen durumu.

Öyle günler oluyor ki
https://www.youtube.com/watch?v=TZO7QyFdw58
Bazen gerçekten insan olduğumu unutuyorum. Yalnız, kendi evinde, kendi halindeyken sorun yok, yani var, evin içine sürekli osurduğunuz zaman sigara içilen evlerde sigara kokusunun eşyalara sinmesi gibi her taraf bok kokuyor. Evime davet ettiğim arkadaşlarım sanki bir vidanjörün içine girmiş gibi hissediyorlar çoğu zaman. Bu, olayın en az zarar veren kısmı, zaten az sıkıntıdan çok sıkıntıya doğru yavaş yavaş yükseleceğim.

Misafirliğe gittiğimiz zamanlarda herkesin içinde bir anda zart diye saldınız mı hiç? Maaile oturuyoruz diyelim, dayım amcam vesairem bir soru soruyor, nasılsın oğlum diyor, cevabım zaaaaaaaaaaaaaaaaart. Böyleyim dayı, net yani. Sessizlik oluyor tabi bir anda, etraf buz kesiyor. Herkes sanki hiçbir şey olmamış gibi davranmaya çalışıyor, millet konuşmasına bir an duraksayıp devam ediyor vs. Fakat içten içe herkes biliyor ki az önce RaD salonun orta yerine sıçtı. Bildiğin herkes şu anda bağırsaklarımın celalinden çıkma 5 atmosfer basınç destekli boku genizden ciğere çekiyor, yer yarılsın, LÜTFEN YER YARILSIN VE İÇİNE GİREYİM dersin bazen, o anların sürekli yaşandığını düşün. Evet dayı, o masum sorunun neticesi bu oldu, özür dilerim, hepinizden özür dilerim teyze, yenge, salona sıçtığımın farkındayım, muhabbete sıçtığımın farkındayım, hepinizin ağzına sıçtığımın farkındayım... "iyiyim dayı" diyorum usulca, tüm masumiyetimle "iyiyim", dayımın gözleri doluyor, hüzünden değil, kokudan anasını avradını, içimde bir hayvan ölmüş sanki.
Bazen kendi evimden çıkıyorum, toplum içine karışmaya cesaret gösterdiğim anlardan birinde annemin yanına gidiyorum, 5 dakikada bir tuvalete taşındığım için konuşmalarımız sağlıklı iki birey arasında saatlerce bir konu endeksinde süren normal bir muhabbet gibi devam etmiyor, 5 dakikada bir modeme reset attığın internet sörfü gibi tıpkı, her tuvaletten çıkışımda başka bir konu, kısa bir konu, aciziyetin resmiyetidir bu artık. Öyle günler oluyor ki içeriden annem geliyor tuvalete, öyle bir osuruyorum ki salondan duyuluyor, kadın yere düştüm zannediyor, bakın abartmıyorum, siz hiç tuvalette osurduktan sonra öldüğünüzü sanıp tuvalete koşan bir annenin "iyi misin oğlum" paniğini işittiniz mi? Ayağım kayıp yere düştü zannediyor benim garip anam, keşke öyle olsa anne.
Arkadaş evine amanlar olsun gitmeyeyim, hayır açıklayamıyorsun da, bendeki göt değil borozan canım kardeşim, bir şeyim yok osurdum altı üstü mü diyeceksin? Düştüm diyorum. İyi misin canım diye bana yaklaşırken bok kokusu burnuna vuruyor arkadaşımın, bir anda lanet ederek fakat bana da çaktırmayarak yüzüme bakıyor, hala bir cevap bekliyor, hele ki bir kızsa karşımdaki rezaletlerden rezaleti düşünün. İyiyim, iyiyim Ayşe, bir şeyim yok iyiyim. Allah belanı versin bakışıyla içeri gidiyor.

2.5 senedir hayatımda Dünyalar tatlısı bir dilber var. Fakültenin en güzel kızlarından biri, herkesin zamanında fellik fellik peşinden koştuğu bir hatun düşünün. Çok ciddi manada yakışıklı, zengin, karizmatik, zeki, kültürlü, nazik erkeklerin etrafında döndüğü bu hatun kişisi hepsini kenara itip beni seçmişti zamanında. Kızın çekeceği derdi varmış resmen. Romantik bir an yaşayacağız zaaart, lokantaya gidiyoruz zaaart, ciddi bir gelecek planlaması yapacağız evleneceğiz diye zaaaaart, muhabbet ediyoruz zaaaaaart, dans ediyoruz zaaaaaaaaaaaart, ailesiyle tanıştırıyor beni, en önemli anlar zaaaaaaaaaaaaaaaaaart. Düşün, sevdiğin kadının babası sana oğlum düğünü ne zaman yaparız dedikten sonra adamın yüzüne CAAAAAAAAAAAAART diye bir cevap yerleştirdiğini düşün. Pozisyon şu;
https://www.youtube.com/watch?v=9J2eKvGbTWo

Toplu taşıma ayrı bir dert, yüksek volümden geldiğim için kimin yaptığı da belli, suçu sağımdaki solumdakine de atamıyorum hayır. Otobüse ön kapıdan tıkış tıkış binince eziliyorsun ya hani. Şöförün dibinde yol ortasında 100 km hızla boğazdan geçerken CAAAAAAAAAAAART diye saldın mı hiç? İnsanlar medeni tepkiler vermiyorlar bilin diye yazıyorum. Şöför "Kim ulan o a.ına koduğum, yüzüme sıçsaydın bari" diye otobüsü durduruyor. Eğer tam çıkaramamışsam orada adamın yüzüne baka baka bir daha osuruyorum, kasti yapıyorsun sanıp üzerine yürüyor.
Şu videoda 10:50'de insanların verdiği tepkilerin aynısı oluyor;
https://www.youtube.com/watch?v=trmQMLXtBew

Bıktım artık bıktım, hep böyle değildi ama bu, son 3 senedir böyle, Sıkıntıdan bozuldu benim bağırsaklarım, her şeyi kafaya takmaktan oraya vurdu. Zincirin en zayıf halkası buymuş demek ki, neticede geldiğimiz nokta bu oldu. Kendimi bir Şahan skeçinde gibi hissediyorum, abartmıyorum, resmen buradaki adam benim, yaşadıklarım bunlar;
https://www.youtube.com/watch?v=ZmYW9g0_Vf0
Velhasıl, demem o ki, canınızı sıkmayın, kafaya takmayın, hiçbir şey sizden kıymetli değil. Sağlığınızın kıymetini bilin, meseleleri olduğundan büyük bir hale getirmeyin.
Kullanıcı avatarı
RaD

11 Oca 2017, 19:14 Başa Dön

Ar-Ge'ye kalıp ve hammadde mühendisi olarak işe başlayan kız..sen ne güzelsin ya öyle :love
Kullanıcı avatarı
samba de bahia

12 Oca 2017, 20:43 Başa Dön

Rahmetli babaannem derdi, oğlum bak, hayatına girecek kadınlar olacak, erkekler olacak. Sevgilin olacak, dostun olacak, arkadaşın olacak. Ne yap et, kendisiyle dalga geçmeyi bilen insanları hayatında tut. Eğer bir insan kendisini tiye alamıyorsa, ondan uzak dur evladım.

Ruhu şad olsun, Allah rahmet eylesin.
Kullanıcı avatarı
RaD

12 Oca 2017, 21:00 Başa Dön

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir