İTÜ ile alakası olmayan, kurallara uygun anketler ve başlıklar için.

Mr Shred yazdı:Şimdi İTÜ'lü olmak vardı. :toma

Bir ara dürtersen satranç oynayalım.
D&D atmayalım, FRP yapmayalım. Ona zaten girmeyelim, lütfen öksüz bırakalım onu, ölsün o, annesiz kalsın, babasız kalsın o. Karlar altında bir yetim olarak var olsun.
Kullanıcı avatarı
RaD

Bölüm: ELK
11 Oca 2017, 16:46 Başa Dön

sokrates* yazdı::hmm

:hmm :hmm
Kullanıcı avatarı
RaD

11 Oca 2017, 16:48 Başa Dön

maeglin yazdı::hmm

:hmm :hmm
Kullanıcı avatarı
RaD

11 Oca 2017, 16:49 Başa Dön

dus macunu yazdı:10 yıl olmuş, 10 yaş büyümüşüm...

Lütfen şöyle şeyler yazmaz mısın, azıcık yüzümü gülümsetmeye gelmiştim, düştü yere düştü.
Kullanıcı avatarı
RaD

11 Oca 2017, 16:52 Başa Dön

Yemin ederim ki, Allah kahretmesin ki, 34 sayfaya 2 aylık aralıklarla atış bitmiş yazılmış :toma :toma :toma
Kullanıcı avatarı
RaD

11 Oca 2017, 16:55 Başa Dön

no name yazdı:kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın kadın

Beni bir tek sen anladın no name.
Sen de eksik anladın anasını satayım, bu kadarcık mı yazılır sadece, 5'le çarp şunu.
Kullanıcı avatarı
RaD

11 Oca 2017, 16:57 Başa Dön

Peki bitmiş mi? Kesin bilgi mi? Yayalım mı? :sho
Kullanıcı avatarı
noldo

Bölüm: EUT
11 Oca 2017, 19:19 Başa Dön

noldo yazdı:Peki bitmiş mi? Kesin bilgi mi? Yayalım mı? :sho

3 en fazla 4 kişi ayağa kaldırmak isterse kalkar.
Akabinde bir zirve şart.
Kullanıcı avatarı
RaD

11 Oca 2017, 19:43 Başa Dön

RaD yazdı:adam müdür abicim.
Noldor bey, şunu da yazmak istiyorum bakın, foruma ilk girdiğim günden beri tarzınızı seviyorum. Yazdıklarınızı seviyorum, muhtemelen arkadaş olarak tanısaydım da sizi çok severdim efendim.
Nasıl olsa yüz yüze de görüşmek imkansıza yakın, buraya da herhalde kırk yılda bir girerim artık. Samimi bir itiraf olsun, bana göre hep sempatik bir kullanıcıydınız efendim, iyi ki vardınız.

götüm kalktı şimdi :toma

sanırım nick değiştirmişsin. hiç tanıdık gelmedi bu nick...
kimsin acaba :hmm

akk evlendi balıkesire taşındı çok bozdu...
pas vermez oldu bize...
Kullanıcı avatarı
noldor

Bölüm: MET
12 Oca 2017, 12:10 Başa Dön

illil olduğunuz hakkında istihbaratlar aldım...

bir de şöyle 2 adet başlık gördüm;

anasını bacısını siktiğimin illili! (Çöp)
illil DEN TEHDİTLER ALMAKTAYIM (Çöp)

neler dönmüş serhat...
Kullanıcı avatarı
noldor

Bölüm: MET
12 Oca 2017, 12:18 Başa Dön

noldor yazdı:illil olduğunuz hakkında istihbaratlar aldım...

bir de şöyle 2 adet başlık gördüm;

anasını bacısını siktiğimin illili! (Çöp)
illil DEN TEHDİTLER ALMAKTAYIM (Çöp)

neler dönmüş serhat...

abdemol, illil, RaD...
Zamanında foruma bir sapık dayanmıştı, kadın ev arkadaşı aranıyor başlığındaki kadınlara bile dadanıyordu eleman, ben de uğraştım azıcık kendisiyle :) O başlıklar onunla ilgili :)
Herkes şu meselelere taviz vermeden net bir tavırla yaklaşsa ülkede taciz ve tecavüz oranları epey azalır gibi geliyor.
Kullanıcı avatarı
RaD

12 Oca 2017, 17:19 Başa Dön

noldor yazdı:akk evlendi balıkesire taşındı çok bozdu...
pas vermez oldu bize...

Aslında toparladı gibi :toma
Aile babası iyidir :D
Ev babası olmak iyi bir şey ya, çocuk yapmak lazım gerçekten. Muhteşem dörtlü (İş, eş, aş, ev) hazır olsa yapılır.
:hmm
Çapkınlığın sonu nerede bitiyor?
Kullanıcı avatarı
RaD

12 Oca 2017, 17:34 Başa Dön

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 19 misafir